Antalya Tatil Köyleri

Antalya sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın bildiği tatil merkezlerinden birisidir. Antalya, Akdeniz'in en güzel plajlarına ev sahipliği yapar. Antalya plajları, masmavi denizi, antik kentleri ve koyları ile görülmeye değer bir şehirdir.

Antalya tatil köyleri ise bu güzide şehrin sınırları içerisinde yer alan adeta bir tatil beldesine dönüşmüş konumlardır. Bazı tatil köyleri diğerlerine göre daha gelişmiş olsa bile yapacağınız tatile göre daha küçük tatil köylerini tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Lara

Lara, Antalya'nın en hareketli tatil köylerinden biridir. Merkez üzerinden doğrudan ulaşımın olduğu bu tatil köyünde konaklama anlamında birçok farklı seçenek vardır. Doğa ile tamamen iç içe olan yapısı ile Lara yaz mevsimini geçirmek ve dinlenmek için son derece iyi bir tatil köyüdür.

Lara'da yapmanız gereken ilk şey masmavi denizin tadını çıkarmak olmalıdır. Tatil köyünün şehir merkezine oldukça yakın olmasını avantajlı bir şekilde kullanıp Antalya'nın tüm noktalarına erişim sağlayabileceğinizi unutmamalısınız.

Beldibi

Beldibi, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Kemer ilçesine bağlı bir yerdir. Beldibi doğal güzellikleri, sahip olduğu koyu ve plajı ile bir tatil köyünde olması gereken her şeye sahiptir. Yemyeşil tabiatın ve masmavi denizin işbirliğinde bir tatil geçirmek istiyorsanız Beldibi'ni tercih edebilirsiniz.

Beldibi'nde yapmanız gereken ilk şey bölgeyi tanımak olmalıdır. Buna ek olarak bölgede gerçekleştirilen festivallere katılabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin yemek kültürüyle tanışmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Çamyuva

Çamyuva, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Kemer ilçesine bağlı bir yerdir. Buraya geldiğiniz zaman sizi muazzam bir plaj ve deniz karşılayacaktır. Çam ağaçlarının arasında geçireceğiniz günleriniz size dinlenmek için her türlü imkanı sunacaktır.

Çamyuva'yı ziyaret ettiğiniz zaman bölgedeki tarihi yapıları gezmeyi ve görmeyi unutmamalısınız. Çam ağaçlarıyla dolu olan doğasında huzuru yakalarken geriye kalan vaktinizi parlak güneşin tadını çıkartarak geçirebilirsiniz.

 

 

Manavgat

Manavgat, Antalya'nın tarihi yapılarıyla ön plana çıkan tatil köyüdür. Sahip olduğu uzun sahil şeridi burayı ziyaret eden tüm insanların kolayca ilgisini çekmektedir. Manavgat sadece tarihi yapıları ile değil aynı zamanda sahip olduğu doğal güzelliklerle ile ünlü bir tatil beldesidir.

 

 

Kalkan

Kalkan, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Kaş ilçesine bağlı bir yerdir. Kalkan'da birçok doğal güzellik ve tarihi yapıt vardır. Kum, güneş ve deniz üçlüsü tatilinize renk katarken vaktin nasıl geçtiğini bile anlamazsınız. Kalkan tatil ve huzur ikilisini bir araya getirebilen önemli bir tatil köyüdür.

 

 

Kiriş

Kiriş lüks otelleri ile dikkat çeken bir tatil köyüdür. Kıyı şeridinde yer alan portakal ağaçları bölgenin en önemli doğal güzelliğidir. Plajı ve deniziyle kendisini ziyaret eden kişileri memnun etmeyi başaran Kiriş farklı turistik yerlere olan yakınlığı sayesinde sıkça ziyaret edilen bir tatil köyüdür.

 

 

Evrenseki

Evrenseki, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Manavgat ilçesine bağlı bir yerdir. Burası daha çok doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir yerdir. Evrenseki'nin sahili kendine hayran bırakırken manzarası tatil keyfini üst düzeye çıkarmaktadır.

 

Kemer

Kemer, Antalya'nın en gelişmiş tatil köylerine ev sahipliği yapan bir yerdir. Ormanlarla kaplı olan doğası deniz keyfini ekstra güzelleştiren bir etkendir. Mavi ve yeşilin bir arada olduğu bir tatil geçirmek istiyorsanız gitmeniz gereken en doğru yer büyük bir tatil köyü olan Kemer'dir.

 

 

Adrasan

Adrasan, Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı küçük ama şirin bir tatil köyüdür. Buranın deniz suyu oldukça temizdir. Sahip olduğu koy dalış yapmaya son derece müsaittir. Doğal, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Adrasan tatil köyünü tercih edebilirsiniz.

 

 

Çolaklı

Çolaklı, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Manavgat'a bağlı olan bir tatil beldesidir. Bölge özellikle yaz aylarında oldukça yoğundur. Bir sahil beldesi olan Çolaklı denizi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir yerdir. Huzurlu ve keyifli bir tatilin peşindeyseniz Çolaklı'yı tercih edebilirsiniz.

 

Side

Side, Antalya'nın bir başka tatil köyü olan Manavgat'a bağlı bir tatil beldesidir. Yaz turizminin oldukça hareketli geçtiği merkezlerden birisi olan Side'de konaklama konusunda her türlü imkanı bulabilirsiniz. Antik kenti ve doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek olan bu tatil köyünü tercih ederek tatilinizden büyük bir keyif alabilirsiniz.

 

 

Konaklı

Konaklı, Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Aslında bir mahalle olan bu yer turistik açıdan son derece aktif ve değerlidir. Konaklama açısından sunmuş olduğu türlü imkanlarla tatilcileri memnun edebilen Konaklı, tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayabilecek bir tatil köyüdür.

 

Aksu

Aksu, Antalya'nın benzersiz bir tatil köyüdür. Ulaşım imkanlarının oldukça kolay olduğu tatil beldesinde doğal ve tarihi birçok farklı güzellikle buluşabilirsiniz. Antik kenti, şelalesi ve yaylası ile bu tatil köylü son derece ilgi çekici bir yerdir. Aksu, tatilini dinlenerek değil gezerek geçirmek isteyenler için son derece iyi bir seçimdir.

 

Kaş

Kaş, yaz aylarında Antalya'nın en çok turist çeken tatil köylerinden biridir. Burada Akdeniz'in doğal güzellikleri ve tarihi antik kentleriyle buluşmayı başarabilirsiniz. Eşsiz plajıyla deniz keyfinizi üst seviyeye çıkartacak olan Kaş ziyaret edilebilecek en gelişmiş tatil köyleri arasında yer almaktadır.

 

 

Serik

Serik, Antalya'nın ilçe haline gelmiş olan tatil beldelerinden biridir. Masmavi denizi ile ünlü olan bu tatil beldesinde eşsiz doğanın tadını çıkarırken etrafta yer alan tarihi noktaları gezerek tatilinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

 

 

Okurcalar

Okurcalar, Antalya'nın en önemli tatil noktalarından birisi olan Alanya'nın tatil köyüdür. Tatil köyünde doğal güzelliklerin tadını çıkarırken aynı zamanda bölgenin sahip olduğu eşsiz konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Belek

Belek, Antalya'nın en önemli tatil köylerinden birisidir. Özellikle tatil beldesinin kıyı şeridi tatil yapan kişilerin ilgisini çekmektedir. Etraftaki doğal noktaları görmeye çalışırken aynı zamanda masmavi denizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Olimpos

Olimpos, Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Tamamen doğa ile iç içe olan bu tatil köyünde huzurlu bir dinlenme tatili geçirebilirsiniz. Tatiliniz boyunca buradaki antik kenti gezebilir veya deniziyle meşhur Olimpos plajının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Kumköy

Kumköy, Antalya'nın en önemli tatil beldelerinden birisi olan Manavgat'a bağlı bir tatil köyüdür. Yaz aylarında burası epey yoğun olabilmektedir. Denizin, içinizi ısıtacak kumun ve güneşin tadını çıkarabilir ve Kumköy'ü tercih ederek huzurlu bir şekilde tatil yapabilirsiniz.

Anasayfa
Telefon
Whatsapp
WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Gece Sayısı0 Gece
  • Konaklama Tutarı0 Gece
  • Kısa Konaklama Ücreti0₺
  • İndirim Tutarı0₺
  • Toplam Tutar0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Giriş Ödenecek0₺
  • Hasar Depozitosu