Sıkça sorulan Sorular

Anasayfa’mızda bulunan hakkımızda kısmında vergi levhamız ve şirket bilgilerimiz yer almaktadır. Maliye bakanlığından bilgi alabilirsiniz.

Giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati sabah  10.00’dır. Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen süre zarfında villamızın temizlik sürecidir.

Villamızda belirtilen maksimum kişi sayısı harici kabul edilmemektedir. Bu sayıya çocuklarda dahildir.

Villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir. 

Fiyata dahil olan giriş temizliğidir. Müşteri eve giriş yapmadan önce detaylı bir temizlik yapılmakta olup, temiz nevresim takımı, yastık kılıfı ve havlular bırakılır. Ekstra temizlik isteyen müşterilerimiz için ücrete tabidir. Bir hafta üstü konaklamalar da; hafta bitiminde ücretsizdir ve hafta olarak devam etme zorunluluğu vardır.

Havuz ve bahçe bakımları günlük olarak sabah erken saatlerinde yapılmaktadır. Gereken ilaçlamalar, devridaimi ve bahçe bakımları yapılmaktadır. Temizleyici kimyasallardan dolayı havuz belli bir süre kullanılmamalıdır.

Fiyata dahil olanlar; su kullanım ücreti, elektrik, tüpgaz, giriş temizliği,bahçe ve havuz bakımları.

Fiyata dahil olmayanlar; Yiyecek ve içecek, sabun ve şampuan, çamaşır ve bulaşık deterjanı, tuvalet ve havlu peçeteleri.

Sorumluluk ev sahiplerine ait olup geçici konaklayanların zararlarını bu sigortalar tabi olmaz. Seyahat sigortası yaptırmanızı önerir; mücbir sebeplere (su baskını, yangın, hırsızlık ve deprem) gibi istenmeyen durumlara önlem almış olursunuz.

Ücretli taşıma araçları ile ulaşımı sağlayabilirsiniz. Sizleri Villacentam yetkililerinin götürmesi yasaktır.

Villacentam, transfer ve araç kiralama konusunda hizmet vermemektedir. Tatil beldemizde yer alan araç kiralama firmalarılarına yönlendirebiliriz.

500 TL- 1000 TL arası villasına göre değişmektedir. Giriş esnasında tahsil edilen ücret; villa da herhangi bir hasar, kayıp ve zarar görülmediği takdirde çıkış gününde geri iade edilir.

Villacentam iptal şartnamesi bellidir. Yardım/Destek kısmından iptal şartnamesine uygun hareket edilmektedir.

Müdahalede bulunmadan bizlerle iletişime geçiniz. Ev sahiplerinin 24 saat içinde soruna müdahale etmesi gerekmektedir.

Elektrik ve su kesintileri gibi durumlarda firmamızın kanunen hiçbir sorumluluğu yoktur. Villa sahibi yada firmamız yetkililerine bilgi vermek yada bağlı olduğu resmi kuruluşlara konu hakkında başvuru da bulunmanız gerekmektedir. En kısa süreçte sorununuz giderilmektedir.

Havuz ve bahçe alanı çevrili olup etraftan görünmeyen villa seçenekleridir. Her zaman korunaklı villalarda yüzde(%) 95'lik görünmeme garantisi vermekteyiz. Geride kalan yüzde(%) 5’lik kısım ise uç ve köşe noktalarında görünme durumundan dolayı sizlerin sakınma payıdır.

Sizin ve sizden sonraki müşterilerimizin sağlığı açısından, her gün havuz temizliği yapılması gerekli ve zorunludur. Bu konuda kesin kuralladır, talebiniz olumsuz olarak cevaplanır.

Havuz suyunu azaltmak motor ve çalışan teknik aksama sorun vermektedir. Bu konuda villa bilgilerimiz içinde detaylı olarak bilgi verilmektedir. Bundan dolayı standartların dışına çıkılamaz.

Villacentam anlamı, Villa Kiralama Acentası olarak düşünülmüştür. Ortak (A) harfi birleştirilip Villacentam ismi ortaya çıkmıştır.

Fakat yazımda genellikle hata yapılabilmektedir hatalı yazımlar; 
villa acentem, villa acentası, villa acantem, villa centem, villa centam, villa acantam, villa acentaları, villa acentam, villa acantaları, villa acenteleri, villa acanteleri olarak arama motorlarında yazılabilmektedir. 

Anasayfa
Telefon
Whatsapp
WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Gece Sayısı0 Gece
  • Konaklama Tutarı0 Gece
  • Kısa Konaklama Ücreti0₺
  • İndirim Tutarı0₺
  • Toplam Tutar0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Giriş Ödenecek0₺
  • Hasar Depozitosu