5 yazlık içinden 0-15 arası görüntüleniyor
Villa Acar Duo- Kiralık Tatil Villası | Villacentam
Deniz Manzaralı Balayı Villası
VİLLA ACAR DUO Kalkan / Patara

Villa Acar Duo, Patara Yalı mevkiinde bulunan, doğanın içerisinde, deniz manzaralı, tamamı ahşap 2 katlı, otantik kiralık bir villamızdır. 1 adet yatak odası bulunmakta olup 4 kişi konaklama kapasitesi vardır.

 • KİŞİ SAYISI 2
 • YATAK ODASI 1
 • BANYO/WC 1
HAFTALIK FİYAT ARALIĞI 4.000 TL - 6.500 TL
Villa Almon - Kiralık Tatil Villası | Villacentam
Deniz Manzaralı Jakuzili Balayı Villası
VİLLA ALMON Kalkan / Patara

Patara’nın Yalı mevkiinde konumlanmış olan villamız, Patara plajı manzaralıdır. Tek katlı olup 2 adet yatak odasına sahiptir. Kapasitesi 4 kişiliktir. Jakuzili balayı villasıdır.

 • KİŞİ SAYISI 4
 • YATAK ODASI 2
 • BANYO/WC 2
HAFTALIK FİYAT ARALIĞI 5.500 TL - 8.500 TL
Villa Yeşil Vadi - Kiralık Tatil Villası | Villacentam
Deniz Manzaralı Jakuzili Villa
VİLLA YEŞİL VADİ Kalkan / Patara

Villa Yeşil Vadi, Patara Yalı mevkiinde konumlanmakta olan yeşilliklerle kaplı doğanın içerisinde masmavi deniz manzarasına hakim kiralık villalarımız arasında yer almaktadır. Jakuzili villamızda 2 adet yatak odası bulunmakta olup, 4 kişiye konaklama imkanı sağlamaktadır.

 • KİŞİ SAYISI 4
 • YATAK ODASI 2
 • BANYO/WC 2
HAFTALIK FİYAT ARALIĞI 4.250 TL - 9.000 TL
Villa Akropol - Kiralık Tatil Villası | Villacentam
Deniz Manzaralı Balayı Villası
VİLLA AKROPOL Kalkan / Patara

Patara’nın Yalı mevkiinde konumlanmış olan Villa Akropol, Patara deniz manzarasına sahip, 3 adet yatak odası bulunan 6 kişi konaklama kapasiteli kiralık bir villadır.

 • KİŞİ SAYISI 6
 • YATAK ODASI 3
 • BANYO/WC 3
HAFTALIK FİYAT ARALIĞI 6.500 TL - 13.500 TL
Villa Nar Çiçeği - Kiralık Tatil Villası | Villacentam
Isıtma Havuzlu Balayı Villası
VİLLA NAR ÇİÇEĞİ Kalkan / Patara

Patara mahallesinde konumlanmakta olan Villa Nar Çiçeği, eşsiz doğa manzarasına sahip kiralık villalarımız arasında yer almaktadır. Jakuzili ve kapalı ısıtma havuzlu villamızda 2 adet yatak odası bulunmakta olup, 4 kişiye konaklama imkanı sağlamaktadır.

 • KİŞİ SAYISI 4
 • YATAK ODASI 2
 • BANYO/WC 2
HAFTALIK FİYAT ARALIĞI 2.500 TL - 7.950 TL

Unutulmaz Patara Kiralık Villa Tatili!

Tatil planınız henüz hazır değilse Akdeniz’in ve Türkiye’nin en uzun plajına ve büyüleyici Antik kentlerine sahip, muhteşem doğası ve doğallığı ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan Patara bölgesini mutlaka listeye eklemelisiniz.😊

Türkiye'nin Gizli Cenneti Patara

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Patara, Türkiye’nin en önemli kumsallarından bir tanesi olan Patara Plajı’na ev sahipliği yapan aynı zamanda Likya medeniyetinden günümüze kadar ayakta kalmış Antik Kentleri ile meşhur bir bölge.

Sahip olduğu uçsuz bucaksız kumdan sahili, harika fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayan kum tepeleri ve nesli tükenmekte olan Caretta caretta’ların yumurtlama alanı olmasıyla sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunan Antalya Patara Kiralık Villa tatili sizleri bekliyor!

Patara'ya Nasıl Gidilir?

Likya Uygarlığı’ ndan günümüze ayakta kalmayı başarmış Patara Antik Kenti ve hemen yanında bulunan koruma altına alınmış Caretta caretta’ların yumurtlama alanı olmasıyla meşhur Patara Plajı, Antalya sınırları içerisinde Kaş ve Fethiye ilçeleri arasında yer alıyor. Antalya şehir merkezinden 220 km uzaklıkta yer alan Patara’ya özel araç ile 3 buçuk saat gibi bir sürede ulaşılabiliyor.

 Dalaman ilçesine 110 km mesafede yer alan Patara’ya Dalaman Havalimanı’ndan özel araç kiralayarak gelebilir ya da Fethiye ve Kaş’a gelerek buradan kalkan minibüs ve otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Konaklama seçeneklerinin bol olduğu bölgede Kalkan Patara Kiralık Villa seçeneğini tercih ederek huzurlu bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz!

Patara 'da Gezilecek Yerler

 • Patara Antik Kenti

Kaş ilçesinde yer alan ve Likya Uygarlığı’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Patara Antik Kenti günümüzde de varlığını sürdüren muhteşem bir yapıt. Arkeolojik değeri oldukça fazla olan kentte Noel Baba olarak bilinen Saint Nicholaos’ın da yaşadığı biliniyor. Antik dönemlerin en ünlü ve önemli liman kentlerinden olan Patara Antik Kenti günümüzde de ziyaretçilerin yoğun ilgisine uğruyor.  

 • Patara Plajı

Patara Antik Kenti’nin hemen yanında yer alan Patara Plajı Dünya koruma listesine alınmış ve Türkiye’nin en uzun sahil şeridine sahip. Kumlu yapısıyla oldukça sevilen plaj aynı zamanda nesli tükenmekte olan Caretta carettalar içinde önemli bir yumurtlama alanı. Sahip olduğu kumlu yapı ve doğal kum tepeleri ile fotoğrafçılarında uğrak noktalarından bir tanesi. Kalkan Patara Kiralık Villa yakınlarında yer alan Patara Plajı’nın turkuaz sularında denizin keyfini çıkartırken şanslıysanız Caretta carettalar’ı görme şansı yakalayabilirsiniz.

 • Xanthos ve Letoon Antik Kentleri

Xanthos ve Letoon Antik Kentleri, Likya Uygarlığı’nın dini- idari merkezi ve en büyük yerleşim yerleri olarak biliniyor. UNESCO Dünya Miras Listesi’ne 1988 yılında adını yazdıran antik kentler arasında 4 km’lik mesafe bulunuyor. Likya Uygarlığı’nın lahitlerini, taş yazıtlarını ve daha birçok tarihi eseri ile günümüzde de ziyaretçilerini bekliyor. Antik kentlerin yakınında konaklayabileceğiniz Kalkan Patara Kiralık Villa seçenekleri Villacentam ile sizleri en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.

Antalya Patara Kiralık Villa Tatili

Patara’da geçireceğiniz muhteşem bir tatil için en güzel konaklama tercihleri Villacentam ile sizleri bekliyor. Villacentam’ da yer alan geniş Antalya Patara Kiralık Villa yelpazesi arasından zevkinize ve tercihinize en uygun villaları inceleyebilir, villalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsteğinize göre jakuzili, doğa ya da deniz manzaralı villaları tercih edebilir, içerisinde ebeveyn banyosu, çocuk havuzu olmasına, ya da kalabalık gruplar için en az 6 kişilik olmasına dikkat edebilirsiniz. Villacentam.com internet sitesi üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Antalya Patara Kiralık Villa ile konaklayacağınız tatilinizi gönül rahatlığı ile huzur içinde geçirebilirsiniz.  

FAVORİLERİM