Kışlık Tatil Villaları

Sonbahar yavaş yavaş kendi köşesine doğru çekilmeye başladığında kış kendisini gösterme fırsatı bulur. Kış aylarında tatil yapmayı planlıyorsanız gideceğiniz yerde konaklama için doğru imkanların olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Bazı insanlar otelleri daha rahat bulurken bazı insanlar konaklama için kışlık tatil villalarını tercih etmektedirler. Kışlık tatil villaları yapacağınız tatilde en iyi şekilde vakit geçirmenizi sağlayacak olan konaklama noktalarıdır. Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru tercihi yaparken aynı zamanda kışlık villa özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kışlık Villa Özellikleri

Kış aylarında kiralamaya uygun kapalı veya ısıtmalı özel yüzme havuzuna sahip olan villalar arasından seçim yaparken önemli olan tatilde yapmak istediklerinizi en iyi şekilde masaya yatırmış olmaktır. Kışlık villa seçimleriniz ısıtmalı havuza, kapalı havuza ve saunaya sahip farklı villaları içerecektir.

Akdeniz'in eşsiz doğal güzelliğini kış aylarında görmek için tatil planınız varsa hemen bir kışlık villa tercih ederek tatiliniz için ilk adımı atabilirsiniz. Daha sonra ise villaların sahip olduğu aşağıdaki özelliklerin tatiliniz için ne anlama geleceğini öğrenmelisiniz.

Kapalı Havuz: Kapalı havuzun anlamı oldukça basittir. Kapalı havuz standart havuzlara göre içeride bir çatının altında kalır. Bu havuzlar en az üç duvarla yalıtılmış olurlar. Kapalı havuzlarda ısının dışarıya kaçması kolay değildir. Bu nedenle bu havuzlar kış tatilcileri için muazzam bir tercihtir.

Isıtmalı Havuz: Isıtmalı havuzlar kullanıcılarına daha konforlu bir dalış imkanı sunarlar. Yaz veya kış sezonu fark etmeksizin bir havuzun kullanılabilir olması onun ısıtmalı olduğu anlamına gelir. Kapalı havuzlardan hoşlanmıyorsanız onlara alternatif olan ısıtmalı havuzları tercih edebilirsiniz.

Sauna: Sauna ısı ile rahatlamayı bir araya getiren bir çözümdür. Kışlık villaların bazılarında kapalı veya ısıtmalı havuzlara ek olarak sauna seçeneği vardır. Bu seçenek belirli periyotlarla kullanmanız durumunda çok rahat ve konforlu bir tatil geçirmenize yardımcı olacaktır.

Tatile çıkmak istiyorsanız yaz ayları dışında çeşitli seçeneklere sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Kapalı havuz, ısıtmalı havuz ve sauna seçeneklerinin yer aldığı villaların bulunduğu her yerde en çetin kış şartlarında dahi tatile çıkabilirsiniz. Her mevsim tatil yapabilmeyi düşünüyorsanız kışlık villalardan birini kiralayarak kış güneşini yakalamayı düşünebilirsiniz.

Kışlık villa kiralarken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer durum ise villanın merkez noktalara olan uzaklığıdır. Kiralayacağınız kışlık villanın markete, restoranlara, toplu taşımaya, denize ve diğer merkezi noktalara olan uzaklığının fazla olmaması önemlidir.

Tüm bunlara ek olarak villa kiralarken fiyata dahil olan hizmetlere dikkat etmelisiniz. Elektrik kullanımı, su kullanımı, gaz kullanımı, havuz kullanımı ve bahçe kullanımı gibi durumların fiyata dahil olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Böylece kışlık villa kiralamak için en doğru kararı verebilirsiniz.

Dört Mevsim Tatil İmkanı

Ailece veya daha kalabalık bir şekilde tatile çıkmak istiyorsanız kafileye uygun büyüklükte villa kiralamanız gerektiğini unutmamalısınız. Kışlık villalar dört mevsim boyunca tatil yapmanıza olanak sağlarlar. Ancak ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru villanın seçilmesi tatilden alacağınız keyfi iki katına çıkaracaktır.

Bunaltıcı yaz sıcaklarında, ayaklarınızı yakan kumsalda ve kalabalığın içerisinde tatil yapmayı sevmiyorsanız kışın tatile çıkabilirsiniz. Kışın tatile çıktığınız zaman tek kaçıracağınız şey tatil sezonunun kalabalığı olur. Sıcak havuzunuzda vakit geçirirken kış güneşinin ve yağmurun tadını çıkarabilirsiniz.

Dört mevsim tatil imkanı sunan kapalı ısıtmalı havuz seçeneğine sahip villaların tek öne çıkan özelliği bu değildir. Her villa kışın tüm olanaklarına uygun şekilde dizayn edildiği için kışlık villalar sayesinde tam teşekküllü tatil imkanlarına sahip olabilirsiniz. Bu tatil imkanlarından yararlanarak ailenizle birlikte epey keyifli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

Anasayfa
Telefon
Whatsapp
WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Gece Sayısı0 Gece
  • Konaklama Tutarı0 Gece
  • Kısa Konaklama Ücreti0₺
  • İndirim Tutarı0₺
  • Toplam Tutar0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Giriş Ödenecek0₺
  • Hasar Depozitosu