Tatilde Villa Kiralama

Tatilde Villa Kiralama

Tatil beldemizde birçok konaklama çeşitleri yer almaktadır. Otel ve Pansiyonlarda, tanımadıkları kişilerle aynı ortamda tatil yapmaktan sıkılmış ve kendilerini rahat hissetmeyen misafirlerimiz için Villa kiralama bir çözüm noktasıdır. Gerek aynı havuz gerek Otellerde rahatsız oldukları gürültüden uzaklaşmak isteyen misafirlerimize kendilerine ait özel havuz ve güneşlenme terası sağladığımız kiralık villalarımızda ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle tatilinizi daha özel hale getirmek için sizlere fırsatlar sunmaktayız.

       Geniş ailelerin, balayı çiftlerimizin ve arkadaş gruplarının hep birlikte baş başa vakit geçirmek için özel konaklama imkanı sağlıyoruz. Kendinize ait havuz, salon, mutfak ve bahçenin yer aldığı kiralık villalarımızda kendi yemeğinizi, kahvaltınızı hazırlayıp aile sıcaklığını tatil beldelerinde de hissedebilirsiniz.

         Bir evde bulunması gereken tüm donanımların yer aldığı villalar aynı zamanda ekonomik açıdan da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Dışarıda yeme-içme aileler ve arkadaş grupları için daha masraflı olması nedeni ile marketlerden ihtiyaçlarını temin edip, kendilerine ait mutfaklarında ihtiyaçlarını giderebilirler.

         Muhafazakar ailelerimizin de rahat edebilmesi için villalara, korunaklı havuz ve havuz terası sistemi oluşturulmuştur. Dışarıdan gözükmemesinden dolayı kendilerini huzurlu hisseden ailelerimiz kaliteli bir tatilin keyfini çıkarabilirler.

         Kışın bölgemize tatil yapmak için gelen misafirlerimiz düşünülerek bazı kiralık villalara Kapalı Isıtma Havuzu ve Alttan Isıtma sistemi kurulmuştur. Yazın renkli ve hareketli geçen tatil beldemizi kışında sessiz sakinliğinde dinlenmek isteyen misafirlerimiz tercih edebilir ve güzel anılar biriktirerek ayrılacağınız beldemizde, tekrar gelmek düşüncesi ile sizlere harika bir tatil fırsatı sunmaktayız.

Anasayfa
Telefon
Whatsapp
WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Gece Sayısı0 Gece
  • Konaklama Tutarı0 Gece
  • Kısa Konaklama Ücreti0₺
  • İndirim Tutarı0₺
  • Toplam Tutar0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Giriş Ödenecek0₺
  • Hasar Depozitosu